Vítám vás

2. listopadu 2016 v 14:14 | Leila |  diary

Zdravím a srdečně vás vítám na fan stránce o Kylie Jenner! Nejsem na blogu nováček ale už jsem tady nějakou dobu nebyla a myslím si, že se tady celkem i pár věcí změnilo. Teda spíše co se týče blogů, hodně jich už neexistuje nebo skončilo, což je docela škoda měla jsem je ráda. Nic méňě já jsem si blog založila a upřímně myslím si, že mě bude dost bavit. Vždycky jsem hledala nějaké téma, o kom psát jenže mě to nikdy nebavilo, protože o tom tématu už blog založený byl a prostě je to takové blbé. No nakonec jsem teda zapátrala, jestli někdo nemá blog o mé oblíbené celebritě Kylie Jenner a super nenašla jsem teda žádný blog (český) se zaměřením na Kylie. Tak jsem se rozhodla založit blog, vytvořit design a jsem tady.
Na blog se budu snažit přidávat každý den alespoň jeden článek, ovšem ne po každé jsou nějaké novinky apod. ale budu se snažit vždy něco vyhrabat, protože jak možná víte, Kylie hodně často přidává fotky na svůj osobní instagram, což je také dobře. Momentálně mám s blogem ještě hodně práce, rozcestníky jsem už udělala a takové ty základní věci ale určitě jsou ještě nějaké dodělávky. S designem jsem se taky docela nadřela, protože se mi pořád program vypínal apod. ale časem nebo určitě za krátkou dobu objednám design u někoho, kdo se designům věnuje, protože chci aby to tu nějak vypadalo.
No a na závěr vás tedy jinak vítám tímto článkem na tomto blogu doufám, že se vám tady bude líbit, napadlo mě, že časem přidám i nějakou anketu nebo něco kde budete moct hlasovat nebo psát názor na blog, co by jste tu změnili, nebo co by jste tu naopak chtěli apod. ale to samozřejmně až časem nejdříve se to tady musí rozjet a já doufám v to, že rozjede.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama