FAMILY

2. listopadu 2016 v 12:30 | Leila


Matka: Kris Jenner

Rodné jméno: Kristen Mary Houghton
Datum narození: 5. listopadu 1955
Místo narození: San Diego, Kalifornie


Kristen Mary Kris Jenner (rodným příjmením Houghton) je americká televizní osobnost, která se proslavila v televizní reality show Keeping Up With the Kardashians. Byla dvakrát vdaná. Poprvé za Roberta Kardashiana a po druhé za Bruce Jennera.


Otec: Caitlyn Jenner

Celé jméno: William Bruce Jenner (aktuálně Caitlyn Jenner)
Datum narození: 28. říjen 1949
Místo narození: Mount Kisco, New York


Caitlyn Jenner je americká televizní celebrita, která v roce 2015 podstoupila operativní změnu pohlaví. Před změnou pohlaví se Bruce Jenner věnoval atletice a na Letních olympijských hrách roku 1976 v Montrealu zvítězil v desetiboji. Je rozvedený(á) s Kris Jenner.Sestra: Kendall Jenner

Celé jméno: Kendall Nicole Jenner
Datum narození: 3. listopadu 1995
Místo narození: Los Angeles


Kendall Jenner, celým jménem Kendall Nicole Jenner, se narodila 3. listopadu 1995 v Los Angeles. Kendall podepsala smlouvu s agenturou Wilhelmina Models jako teen modelka. Modelovala pro značku Forever 21 a stala se tváří jejich Twist kolekce
Mimojiné se už od malička objevuje v show své rodiny Keeping Up With The Kardashians, která se vysílá na E!. Momentálně chodí do soukromé školy Sierra Canyon High School v Chatsworthu se svou mladší sestrou Kylie. Také je roztleskávačka v roztleskávacím týmu za její školu.
Nevlastní sestra: Kim Kardashian

Celé jméno: Kimberly Kim Noel Kardashian West
Datum narození: 21. října 1980
Místo narození: Los Angeles, kalifornie


Kim Kardashian je americká televizní osobnost, modelka a podnikatelka arménského původu. V roce 2012 začala chodit se slavným rapperem Kanye Westem, kterému o rok později porodila dceru North. V roce 2014 se vzali v italské Florencii a v roce 2015 se jim narodilo druhé dítě syn Saint West. V mládí Kim pracovala v otcově firmě. Poté se chtěla prosadit jako herečka, ale to se jí nedařilo. Roku 2006 se tak vrátila k byznysu a otevřela si se svými dvěma sestrami butik a módní podnik D-A-S-H, ve městě Calabasas. Na veřejnost se dostalo její erotické video se známým zpěvákem Rayem J. Společnost Vivid Entertainment za nahrávku zaplatila milion dolarů a začala jí prodávat pod názvem Kim Kardashian Superstar. Kim firmu žalovala a vysoudila pětimilionové odškodné. Nicméně nahrávka Kim získala status celebrity a televizní společnost E! Network jí nabídla vlastní pořad, reality show zachycující její život a život její rodiny.


Nevlastní sestra: Kourtney Kardashian

Celé jméno: Kourtney Mary Kardashian
Datum narození: 18. dubna 1979
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie


Kourtney Kardashian je americká televizní osobnost a modelka a módní návrhářka. Se svými sestrami Kim a Khloe zahájili vlastní módní linii a voňavky a vydali knihu Kardashian Konfidential v roce 2010.


Nevastní sestra: Khloe Cardashian

Celé jméno: Khloé Alexandra Kardashian Odom
Datum narození: 27. červen 1984
Místo narození: Loes Angeles, Kalifornia


Khloé Kardashian Odom je americká podnikatelka a televizní osobnost. Od roku 2007 hrála se svou rodinou v pořadu Keeping Up With the Kardashian.V září 2009 si Khloé vzala basketbalistu Lamara Odoma, se kterým se oficiálně rozvedla v říjnu 2015. O několik měsíců později začala randit s rapperem French-em Montan-em. V červenci 2016 začala chodit s e zpěvákem Treyem Songz.


Nevlastní bratr: Rob Kardashian

Celé jméno: Robert Arthur 'Rob' Kardashian
Datum narození: 17. březen 1987
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie


Rob Kardashian je americký podnikatel a televizní osobnost. V roce 2011 se zúčastnil třinácté sezóny ABC Dancing with the Stars, během níž se umístil na druhém místě.
Od roku 2007 do roku 2009 chodil s herečkou Adrianne Bailon. V lednu 2016 začal chodit s modelkou Blac Chynou. Nyní spolu čekají dítě.
Nevlastní bratr: Brandon Jenner

Celé jméno: Brandon Jenner
Datum narození: 4. červen 1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie


Brandon Jenner se narodila známému atletovi Bruce Jenner a herečce Lindě Thompson.
Dne 31. května 2012 si vzal na Havaji Leah Elizabeth Felder, což je dcera zakládajícího člena skupiny Eagles; kytaristy Dona Feldera, Ta mu 22. července 2015 porodila holčičku jménem Eva James Jenner.
Nevlastní bratr: Brody Jenner

Celé jméno: Brody Jenner
Datum narození: 21. srpen 1983
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie

Brody se stejně, jako jeho bratr Brandon narodil Brucovi Jenner a Lindě Thompson.
V minulosti chodil s herečkou Kristinou Cavallari, Nicole Richie, Lauren Conrad, Jayde Nicole, Avril Lavigne a vroce 2013 začal chodit s bloggerkou Kaitlynn Carter, se kterou oznámil v roce 2016 zasnoubení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama